Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Yüksek Tansiyonlulara Fx15 Kullanmak Yasak mı?

Bu yazı 04 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflamak kapsülleri ile zayıflamak çok kolay ve bununla birlikte, tam fayda sağlamak için kadınların yaklaşık 5 tam menstrüel döngüsü boyunca eşekotu yağı almaları gerekebilir. Fx15 kapsülleri ile kısa sürede forma girersiniz. Diyet yaparken mutlaka fx15 kapsülü kullanmanız gerekmektedir.

Zamanda egzaması olan erişkinler de çocuklar da eşekotu yağından fayda görebilirler. Egzamanın, özellikle linoleik asitten gla elde etmek için gereken enzimin eksikliğiyle ilişkili olduğu sanılmaktadır. Sağlıklı olmak için mutlaka doğru beslenmelisiniz. Fx15 sayesinde mutlaka kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kısa sürede zayıflama‘ yı başarabilirsiniz.

Bu yüzden, dyüksek tansiyonlularaoğrudan GLA desteği çok yararlı olabilir. Araştırmalar, erişkinlerde günde en az dört çocukta da iki tane 500 mg’ lık kapsülün kaşıntının geçmesinde etkili olduğunu, ama hastalığın bütünüyle ortadan kaldırılması için erişkinlerde 812, çocuklarda ise 4 kapsül alınmasının gerekli olduğunu göstermektedir.

Kolesterol yüksek tansiyon kolesterol ve yüksek tansiyonun kontrolünde balık yağlarının olumlu etkisi bilinmektedir fakat düzenli olarak eşekotu yağı alınmasının da kolesterolü kontrol altına aldığına ilişkin kanıtlar mevcuttur.

Eşekotu yağındaki GLA’ dan elde edilen prostaglandinler de kan basıncının düzenlenmesine yardımcı olur, bu yüzden yüksek tansiyonu olan bazı insanlar, eşekotu yağını almaya başlar başlamaz tansiyonlarının da düşmeye başladığını göreceklerdir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları