Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zamanlarınızı Fx15 ile Geçirin

Bu yazı 14 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kilo vermek için en başta düzenli beslenmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca fx15 yosun hapı ile de destek sağlayarak kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Son zamanların en popüler zayıflama hapı fx15 ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Özellikle lisanın fikrini nasıl, benim içimde güvensizlik uyandıracak ve kızgın, otoriter bir şekilde müdahale etmemi kışkırtacak şekilde sunduğuna baktık. Ayrıca lisa’nın terk etme ihtiyacının aniliği ve tedavinin tehditkar özelliklerini değerlendirdik.
Geriye dönük düşününce benim de katkıda bulunmuş olduğumu fark ettim.

Düzenli kilo vermek için fx15 zayıflama hapları yardımcı olacaktır. Kilo derdinden kısa sürede kurtulmak için mutlaka özen göstermelisiniz. Kilo sorunlarına karşı en verimli sonuçları fx15 sayesinde alacaksınız.

Benim (onunla etkileşimim içinde) kendimi iyi hissedişimin lisa’nın “başarıları”na bağlı olduğu, “tehlikeli” bir sarmalda birbirimizle içice geçmiştik. Şimdi, tedavinin odağının yemekten psikolojik meselelere kaymasının lisa için bir teslimiyet olduğunu kabul ettim. Lisa’nın yeni çıkan analitik merakı, en azından kısmen, teslim olmak olarak deneyimlenmiş. Acil olarak “kaçma” ihtiyacını kışkırtmıştı.

Çizdiği “çocuğun” o kadar dışlanmış ve yalnız, hissetmesine şaşmamak gerekirdi. Lisa ve ben birbirimizle yaptığımız sözsüz karşılıklı uzlaşma ve anlaşmaları inceledik. Bana boyun eğmesi ve beni gözünde büyütmesi karşılığında benim “tercih ettiğim çocuğum” mu olacaktı? Görünürdeki davranışsal kontratların yanında gerçekte, bir ilişkisel alışvcriş kontratı yaparak her şeyi stabil bir dengede tutmuş ama kim olduğumuza dair olasılıkları daraltmış mıydık?

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları