Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zayıflama Konusunda Zayıf Olanlara Fx15

Bu yazı 09 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Hakiki zeytinyağı kadar fx15 ile diyet yapan insanlara yarayan, şifa olan çok az şey vardır. Fx15 kapsül kullananların hiçbir endişe duymadan kullanabilecekleri diğer yağları şöyle sıralayabiliriz: Badem yağı, ceviz yağı, keten tohumu yağı, balık yağı. Soya, susam, avokado, ayçiçeği ve kolza yağlarını da tüketebilir… Ama bunlar birinciler kadar yararlı değil…

En Faydalı Besinler (Şifa Olanlar): Etler arasında da A kan grubundan olanlar için beyaz et ve özellikle balık eti şifadır. Tabii her balık değil. Mesela Türkiye’de çokça tüketilen hamsi, A gruplarında ciddi hazımsızlığa neden olur.

Alabalık, somon (yerlisi daha makbuldür), levrek (çizgili levrek hariç), mercan türü, mezgit, morina, sardalya, sazan ve uskumru, A Zayıflama konusunda zayıf olanlara fx15grubundan olan insanlar için hazmı kolay ve çok yararlı balıklardır. Bunun dışında turna balığı, somon havyan, tekir, mersin balığı, kılıç balığı, köpekbalığı kum midyesi de A gruplarının hazmedebildiği balıklardır.

Tavuk eti de fx15 bitkisel kapsül ile diyet yapanların yiyebileceği etlerin başında gelmektedir. Ama şifa olmaktan çok “yenilebilenler (gıda olanlar)” kategorisine girerler. Özellikle çil ve benzeri renkli tavuk etleri fx15 kullanıcıları için faydalıdır.

Fakat genel anlamda A gruplarının enzimleri et yemek için çok elverişli değildir; sindirim sistemi eti hazmetme konusunda zayıftır. Yiyebilecekleri etler bıldırcın, devekuşu eti, hindi, orman tavuğu, ördek, her cins tavuktur ki bunların hepsi de kanatlılar cinsindendir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları