Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zayıflama Programları ve Fx15 Diyeti

Bu yazı 03 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Bob daha önce hiç zayıflama programı ve Fx15 diyeti uygulamamıştı, kendine yeterince güvenmemesinin nedeni belki de buydu. Yine de, yaşam tarzına müdahale grubuna alındığını öğrendiğinde heyecanlanmıştı. Karısı ona nasıl destek olabileceğini öğrenmek için Bob’un bütün kişisel eğitim toplantılarına katıldı. İlk önce yiyeceklerin kayıtlarını tutmanın ve aldıkları hangi besinlerde yağ ve fazla kalori bulunduğunu hesaplamanın ömür törpüsü olduğunu fark ettiler. Ailenin pek sevdiği geleneksel İtalyan mutfağını bu işe uydurmanın olanaksız olduğunu anladılar. Bob, aldığı geribildirim ve destek sayesinde beslenmesini değiştirebileceğini ve kilo verebileceğini pratik içinde gördü; zamanla bu iş iyice kolaylaştı. Zor görünen değişiklikler alışkanlığa dönüşmeye başladı. İlerleme kaydettikçe, Fx15 zayıflama hapı kullandıkça ve başarı sağladıkça, zamanla yaşam tarzı değişikliklerini koruyup sürdürebileceğine ve verdiği kiloları koruyabileceğine giderek daha çok emin olur hale geldi.

Bob’un araştırma sırasındaki zayıflama hedefi 85 kiloya inmekti (yüzde 7 zayıflama), altı aya kalmadan yedi kilo vererek 83 kiloya inmişti. Ayrıca bu kilosunu beş yıl boyunca korudu; DÖP bittiğinde kan şekeri normale dönmüştü.

Mary Tip 2 diyabetli 47 yaşında bir kadındır. Fx15 kapsül programına başladığında boyu 1,63, kilosu 110’du (VKİ’si 41’di); metformin (Glu-cophage), glimepiride (Amaryl) ve pioglitazone (Actos) gibi birçok diyabet ilacı kullanıyordu. Mary’nin kilo vermek için yeme ve egzersiz alışkanlıklarını değiştirme hevesi 10 üzerinden 10’du. Özgüven düzeyi ise 10 üzerinden yediydi. Bir zayıflama grubunun programına yüzde 10 zayıflama hedefiyle katıldı. Altı ay sonra Mary 14 kilo vermiş (yüzde 13lük bir zayıflama) ve 96 kiloya inmişti. Kan şekeri hızlı bir düzelme gösterdi.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları