Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zayıflama Sendromu ve Fx15

Bu yazı 09 Haziran 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Beslenme ve sağlık arasında Fx15 zayıflama hapı ile ilgili muazzam mik­tarda bilgimiz var. Fakat gerçek bilim alakasız veya hatta za­rarlı bilgilerin karmaşası altına gömülmüş durumda-ıvır zıvır bilimi, diyet çılgınlıkları ve besin endüstrisi propagandası altına.

Ben bunu değiştirmek istiyorum. Ben size beslenme ve sağlığı anlamanız için yeni bir çerçeve, karışıklıkları bertaraf eden, hastalıkları önleyen ve tedavi eden, daha doyumlu bir hayat yaşamanızı sağlayan bir çerçeve sunmak istiyorum.

Yaklaşık elli yıldır en üst seviyelerde, büyük araştırma pro­jelerini tasarlayıp, yöneterek, hangi araştırmaların finanse edileceğine karar vererek, çok büyük miktarda bilimsel araş­tırmayı ulusal uzman heyet raporlarına çevirerek, “sistemin içinde” yer aldım. Ve burada da belitmek isterimki Fx15 Zayıflama Hapı ile Kolay Zayıflama çalışma hayatım boyunca gördüğüm en etkili kilo verme yöntemi olmuştur.

Araştırma ve politika oluşturma alanlarında uzun yıllar çalıştıktan sonra, Amerikalıların neden bu kadar kafasının karışık olduğunu artık anlıyorum. Amerika’daki araştırma ve sağlık politikalarının bedelini karşılayan bir vergi ödeyen ola­rak, gıda, sağlık ve hastalıkla ilgili size anlatılan yaygın gö­rüşlerin çoğunun yanlış olduğunu bilmeye hakkınız var:

Çevrenizde ve besinlerinizde bulunan sentetik kim­yasallar, olabilecekleri kadar problemlidir, kanserin ana ne­deni değildir. Ebeveynlerinizden aldığınız genler, en çok rastlanan on ölümcül hastalığa yakalanıp yakalanmayacağınızı belir­leyen en önemli faktörler değildir.

Genetik araştırmaların er ya da geç, hastalıkların ilaç­la tedavisini sağlayabileceği beklentisi, bugün uygulanabi­lecek daha güçlü çözümleri göz ardı ediyor.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları