Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zayıflamak için Boş Yere Paranızı Savurmayın

Bu yazı 23 Eylül 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Zayıflatıcı elektrikli cihazlara inananlara inanamıyorum. Düşünsene, o cihaz olmasaydı, gidecektin bir spor merkezine, saatlerce spor yapacaktın. Belki bir uzman diyetisyenden yardım alacaktın, neyse ki bu kadar zahmete gerek kalmadı. Çünkü artık enfraruj makinesi, G5 ve el masajı var. Hepsi bu. Olayın bittiği yer burası.

Unutmadan uyarayım, birkaç ay ara verdikten sonra muhtemelen yine eski haline dönüyorsundur. Ama zayıflamak için böyle merkezler dünyanın parasını boş yere harcamayıp Fx15 kullanabilirsin. Ne yapalım şimdi? Sen de ara vermeseydin. Adamlar sana “Tamam, bundan sonra gelme.” dediler mi? Kendi kafana göre bırak. “Çok para, zamanım yok, bana bu kadar yeter.” diye bırakmasaydın sen de. Her denediğinde aynı sonucu mu aldın? Yani kalıcı olmadı öyle mi?

Ben sana bir akıl vereyim, eğer beni dinlersen. Bırak bu basit kilo verip sıkılaşma çabasını. Adı üstünde: Sıkıştırma. Ne bekliyorsun ki? Biraz gevşetmeye gelmez. Hemen gevşer, salar kendini. Daha kalıcı çözümler bul. Tembelliği bırak, bir spor merkezine üye ol. Lotus yaprağı desteği al Fx15 kapsül kullan. Hem sağlıklı hem de güzel bir fiziğin olsun. Senin yaptığın gibi olmaz. Neden mi? O makine sadece senin sıkılaşmanı sağlıyor. Yani, vücudundaki yağlarda hiçbir azalma olmuyor. Parana da yazık, zamanına da.

Bir zamanlar benim spor merkezimde de -çok kısa süreli- böyle bir cihaz olmuştu. İsmi lazım olmayan bir firma getirmiş ve insanlan sıkıştırmışlar. Daha sonra biz gevşeyenleri tekrar sıkıştırmıştık. İtiraf edeyim, çok kazançlı bir iş. Hele senin gibi, huyundan vazgeçmeyip hiçbir sonuç alamasa da devam edenleri düşünürsek, hiçbir zaman zarar etme ihtimali yok.

Umarım bu yazıyı okuduktan sonra bu huyundan vazgeçersin. Şimdi birileri benim hakkımda iyi konuşmayacak, onu da biliyorum. Kulaklarım çınlamaya başladı bile. Senin canın sağolsun, ben kulaklarım çınlarken de yaşarım. Yeter ki sen artık doğru bir karar ver. Paranı da kendini de ziyan etme.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları