Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Zinde Hissetmek için Fx15

Bu yazı 18 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsüllerinin bir özelliği sayesinde bütün kilolarınızdan kurtulacaksınız. İçerisinde bulunan bitkisel karşımlar ve bu kadar sağlıklı olduğu için fx15 kapsüllerine teşekkrlerimizi sunuyoruz. İdeal kiloya kısa zaman içerisinde fx15 kapsüllerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Doğru beslenmek ve sağlam adımlar atmak için sadece fx15 kapsüllerini düzenli olarak kullanmalısınız. Kilo artışlarını durdurmak için mutlaka fx15 hapı kullanılmalıdır. Zayıflama hapı fx15 ile ideal vücut ölçüleri‘ ne sahip olabilirsiniz. Mutlaka deneyip sizlerde fazlalıklarınıdan kurtulmalısınız.

Doğanın içinde duyduğunuz diğer seslere karışsın bu ses. Şimdi çimlerin ilerisindeki denizi görün. Aşağıya, bu denizin kumsalına inin. Sıcak kumları da olsun burasının. Çimenlerin serinliğinden sonra sıcak kumun üzerinde yürümek nasıl olurdu bunu hissedin. Ayağınız kuma gömüldüğünde tuhaf bir his yaratır bilir misiniz onu? İşte o duygu içinizde bir yerlerde harekete geçsin.

Deniz kızinde hissetmekyısında ayaklarınızı bileklerinize kadar ılık suya sokun. Ilık suyla ayağınızın üzerindeki kumların dağılışını seyredin. Sonra tahta bir iskeleye doğru gidin. İskele güneşin yaydığı sıcaklıkla ısınmış olsaydı, ahşap ve sıcak tahtanın üzerinde, ıslak ayaklarınızla yürüseydiniz bu nasıl bir his olurdu? Bazen hiçbir şey ifade etmek zorunda değildir.

İşte o anlarda sadece hissedin. Tahta iskelede yavaş yavaş yürüyen bir insanın çıkardığı sesi daha önce duydunuz mu? Kendi ayak seslerinizi dinleyin. İskelenin kenarından kendi gölgenize baksaydınız ne görürdünüz? Suya bakın. Suya baktığınızda suyun içinde yaşamak nasıl olurdu bir düşünün.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları